Trapézové plechy, plechové střešní krytiny a sádrokartonové profily od českého výrobce

Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

     Jsme dynamická firma, jejíž výrobní závod sídlí v Hradci Králové v areálu ZVU. Právě zde Vám chceme nabídnout naše služby a zkušenosti.

      Náš podnik se soustředí na individuální přístup k zákazníkovi. Každému z našich zákazníků věnujeme péči a pozornost, abychom včas a bez komplikací naplnili jeho potřeby. Trapézové plechy, plechové taškové střešní krytiny a sádrokartonové profily, takže všechny potřebné doplňky, nabízíme v bezkonkurenčních lhůtách a za extrémně nízké ceny. Přesto však neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků.

 

 

Kvalita

      O kvalitu trapézových plechů, plechových taškových krytin a sádrokartonových profilů se u nás starají moderní výrobní linky. Celý proces je podpořen naším zájmem o kvalitu našich výrobků. Každý náš výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality v průběhu celého procesu, aby se našim zákazníkům dostalo skutečně kvalitní zboží. Pří výrobě používáme certifikovaný materiál od největších světových výrobců.

Záruka na povrchovou úpravu je 10 let, na funkčnost 20 let. Životnost 50-60let.

 

Rychlost

    Naše rychlost a efektivita nám umožňují zpracovat objednávky tak rychle, jak zákazník potřebuje. Žádné několikaměsíční čekací lhůty, žádné zařazení do plánu na příští rok. Vyrábíme trapézové plechy, plechové taškové krytiny a sádrokartonové profily rychle a efektivně.

 

Cena

   Nakupujeme suroviny přímo z metalurgických závodů. Neplatíme prostředníky a subdodavatele. Stejně tak pracujeme s maximální efektivitou a snižujeme náklady na provoz naší firmy. Všechny tyto úspory promítáme do ceny našich trapézových plechů, plechových taškových krytin a sádrokartonových profilů, abychom mohli zákazníkům nabídnout kvalitní zboží za minimální ceny.

 

Dostupnost

      Náš závod se nachází v areálu ZVU v Hradci Králové. Tato adresa poskytuje skvělou dostupnost krajského města s dobrou infrastrukturou a zároveň lze do těchto míst snadno přijet s vozidlem jakékoli velikosti.

KAZBET GROUP s.r.o.

54362 Dolní Branná, Dolní Branná 43

 

© 2018 - 2023 Všechna práva vyhrazena.