Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

O Nás

Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

      Jsme mladá dynamická firma, jejíž výrobní závod sídlí v Hradci Králové na ulici Vážní. S výrobou  trapézových plechů a střešních krytin máme zkušenosti, ale v České Republice působíme nově. Právě zde vám chceme nabídnout naše služby a zkušenosti.

      Náš podnik se soustředí na individuální přístup k zákazníkovi. Každému z našich zákazníků věnujeme péči a pozornost, abychom včas a bez komplikací naplnili jeho potřeby. Nabízíme dodání v bezkonkurenčních lhůtách a za extrémně nízké ceny. Přesto však neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků.

 

Kvalita

      O kvalitu se u nás starají kanadské výrobní linky. Celý proces je podpořen naším zaujetím kvalitou našich výrobků. Každý náš výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality v průběhu celého procesu, aby se našim zákazníkům dostalo skutečně kvalitního zboží.

 

Rychlost

    Naše rychlost a efektivita nám umožňují zpracovat objednávky tak rychle, jak je zákazník potřebuje. Žádné několikaměsíční čekací lhůty, žádné zařazení do plánu na příští rok. Vyrábíme rychle a efektivně.

 

Cena

   Nakupujeme suroviny přímo z metalurgických závodů. Neplatíme prostředníky a subdodavatele. Stejně tak pracujeme s maximální efektivitou a snižujeme náklady na fungování naší firmy. Všechny tyto úspory promítáme do ceny našich výrobků, abychom mohli zákazníkům nabídnout kvalitní zboží za minimální ceny.

 

Dostupnost

      Náš závod se nachází ve Vážní ulici v průmyslové zóně v Hradci Králové. Tato adresa poskytuje skvělou dostupnost okresního města s dobrou infrastrukturou a zároveň lze do těchto míst snadno přijet s vozidlem jakékoli velikosti.

 

Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

KAZBET GROUP s.r.o.

54362 Dolní Branná, Dolní Branná 43

 

© 2018 - 2019 Všechna práva vyhrazena.