Trapézové plechy a plechové střešní krytiny od výrobce

O Nás

Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

       Jsme mladá dynamická firma, jejíž výrobní závod sídlí v Hradci Králové na ulici Vážní. S výrobou  trapézových plechů a plechových střešních krytin máme zkušenosti, ale v České Republice působíme nově. Právě zde Vám chceme nabídnout naše služby a zkušenosti.

      Náš podnik se soustředí na individuální přístup k zákazníkovi. Každému z našich zákazníků věnujeme péči a pozornost, abychom včas a bez komplikací naplnili jeho potřeby. Trapézové plechy a plechové taškové střešní krytiny, takže všechny potřební doplňky nabízíme v bezkonkurenčních lhůtách a za extrémně nízké ceny. Přesto však neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků.

 

Kvalita

      O kvalitu trapézových plechu a plechových taškových krytin se u nás starají kanadské výrobní linky. Celý proces je podpořen naším zaujetím kvalitou našich výrobků. Každý náš výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality v průběhu celého procesu, aby se našim zákazníkům dostalo skutečně kvalitního zboží.

Rychlost

    Naše rychlost a efektivita nám umožňují zpracovat objednávky tak rychle, jak je zákazník potřebuje. Žádné několikaměsíční čekací lhůty, žádné zařazení do plánu na příští rok. Vyrábíme trapézové plechy a plechoví taškoví krytiny rychle a efektivně.

 

Cena

   Nakupujeme suroviny přímo z metalurgických závodů. Neplatíme prostředníky a subdodavatele. Stejně tak pracujeme s maximální efektivitou a snižujeme náklady na fungování naší firmy. Všechny tyto úspory promítáme do ceny našich trapézových plechů a plechových taškových krytin, abychom mohli zákazníkům nabídnout kvalitní zboží za minimální ceny.

 

Dostupnost

      Náš závod se nachází ve Vážní ulici v průmyslové zóně v Hradci Králové. Tato adresa poskytuje skvělou dostupnost okresního města s dobrou infrastrukturou a zároveň lze do těchto míst snadno přijet s vozidlem jakékoli velikosti.

Trapézové plechy a střešní krytiny od výrobce

KAZBET GROUP s.r.o.

54362 Dolní Branná, Dolní Branná 43

 

© 2018 - 2019 Všechna práva vyhrazena.